Telefon: 604 404 472
Zabiegi Xylogic

REDNESS COLD RELIEF
Innowacyjny program wzmacniająco – kojący dla cery naczynkowej z zastosowaniem chłodzącej maski kriogenicznej i wyciągu z kasztanowca (5%). Zabieg rekomendowany dla osób ze skórą naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień. Przeznaczony także dla osób, u których występują obrzęki i cienie pod oczami. Stanowi doskonałą profilaktykę przeciwstarzeniową. Efekt: Widoczna poprawa kolorytu skóry, redukcja rumienia, obrzęków i cieni pod oczami. Skóra staje się bardziej elastyczna, nawilżona a drobne zmarszczki ulegają redukcji.

XYLOGIC ANTI–REDNESS
Xylogic Anti Rednessto gama preparatów przeznaczonych do pielęgnacji skóry naczyniowej. Wyjątkowo skuteczne połączenie i synergia działania kilku substancji aktywnych wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, zmniejsza ich przepuszczalność, a także reguluje mikrokrążenie. Odpowiedni dobór składników oraz unikalne receptury stanowią nie tylko doskonałą profilaktykę dla skóry naczyniowej, ale także aktywnie redukują istniejący rumień i zaczerwienienia. Preparaty te również sprawdzają się jako podtrzymanie efektów po zabiegach zamykania naczynek krwionośnych lub likwidacji rumienia za pomocą laseroterapii lub IPL. Niezwykle skuteczna formuła preparatów XYLOGIC ANTI–REDNESS oraz ich wyjątkowe działanie opiera się na transporcie substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą nanosomów.


XYLOGIC SKIN WHITENING
Program likwidacji przebarwień i ochrony skóry przed powstawaniem plam posłonecznych Zabieg rekomendowany dla osób z problemem hiperpigmentacji, fotostarzenia oraz trądzikiem pospolitym. Chroni skórą przed powstawaniem nowych plam. Efekt: skóra zyskuje zdrowy, ujednolicony koloryt i naturalny blask. Przebarwienia i drobne zmarszczki są zredukowane a skóra jest odpowiednio nawilżona.

XYLOGIC DEPIGMENTATION
Xylogic Depigmentationto gama preparatów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji skóry z przebarwieniami o udowodnionej skuteczności w rozjaśnianiu istniejących przebarwień i zapobieganiu powstawaniu nowych. Preparaty z linii XYLOGIC DEPIGMENTATION działają na kilku płaszczyznach: hamują aktywność tyrozynazy (kluczowy enzym biorący udział w procesie powstawania barwnika skóry – melaniny), delikatnie złuszczają naskórek i ujednolicają koloryt skóry. Dzięki silnemu działaniu antyrodnikowemu i regeneracyjnemu skutecznie opóźniają proces starzenia się skóry. W terapii przebarwień kluczową rolę odgrywają substancje o działaniu depigmentującym – hamującym lub zmniejszającym aktywność tyrozynazy. Terapia przebarwień wymaga systematycznej pielęgnacji preparatami o działaniu depigmentującym oraz restrykcyjnej ochrony przeciwsłonecznej.

 

Zabiegi Xylogic z kwasami

Fast Peel

Fast PeelWSKAZANIA:
- skóra naczyniowa,
- fotostarzenie,
- trądzik pospolity,
- niejednolity koloryt skóry, płytkie przebarwienia.

CHARAKTERYSTYKA:
Piling powierzchowny przeznaczony do poprawy kondycji skóry i korygowania niedoskonałości. Formuła pilingu opiera się na połączeniu kwasu azelainowego (15 - 20%) i mlekowego (2 - 5%), pH < 2,5.

 


Mandel 50%

Mandel 50%WSKAZANIA:
- fotostarzenie,
- niejednolity koloryt skóry,
- płytkie przebarwienia, nierówności (rozszerzone pory, zmarszczki),
- trądzik pospolity, łagodny,
- skóra mieszana i przetłuszczająca się.

CHARAKTERYSTYKA:
Piling powierzchowny zawierający kwas migdałowy w stężeniu 50%, pH 1 - 2, bez dodatku alkoholu.

Peel Mix

WSKAZANIA:
- fotostarzenie,
- nierówności (drobne zmarszczki, rozszerzone pory),
- skóra mieszana, tłusta,
- skóra odwodniona,
- niejednolity koloryt skóry,
- skóra pozbawiona blasku, matowa,
- płytkie przebarwienia.

CHARAKTERYSTYKA:
Piling powierzchowny przeznaczony do poprawy kondycji skóry i korygowania niedoskonałości. Formuła pilingu opiera się na połączeniu kwasu migdałowego (15 - 20%), pirogronowego (7,5 - 10%) i salicylowego (1 - 2%), pH < 2.


SlowPeel

SlowPeelWSKAZANIA:
- fotostarzenie,
- rogowacenie przymieszkowe (piling ciała),
- skóra wiotka, odwodniona,
- rozszerzone pory,
- trądzik pospolity,
- skóra mieszana, przetłuszczająca się,
- nierówności (drobne zmarszczki, rozszerzone pory, zaskórniki),
- niejednolity koloryt skóry, płytkie przebarwienia.

CHARAKTERYSTYKA:
XYLOGIC MY PEEL SlowPeel jest preparatem o działaniu keratolitycznym, zawierającym połączenie kwasu mlekowego (14%) z kwasem salicylowym (21%) i mocznikiem (9%). Jego specjalna formuła i odpowiednio dobrane pH umożliwia zachowanie aktywności i stabilności wysoko stężonych substancji aktywnych (zwłaszcza mocznika) rozpuszczonych w roztworze. Dzięki zaawansowanej formule jest bezpieczny, skuteczny i prosty w stosowaniu. Preparat posiada pH 2,8 - 3,6. MY PEEL SlowPeel to innowacyjna formuła pilingu zawierającego kwas salicylowy, dzięki której po zastosowaniu preparatu kwas salicylowy nie krystalizuje na powierzchni skóry (brak „białej maski”), co zapewnia przedłużone działanie, wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania.

 

(C) 2011 - 2017 Kosmetyka Estetyczna Joanna Sobierajska Tarnobrzeg

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.